Dysk SSD Kingston V300 120GB 2.5" SATA3 (450/450) 7mm

PDFDrukujE-mail
Opis

Opis

Dysk SSDNow V300

Dysk SSDNow V300 firmy Kingston to ekonomiczny sposób na ożywienie komputera. Urządzenie jest 10 razy szybsze od dysku twardego oraz bardziej niezawodne, wytrzymałe i odporne na wstrząsy. Dysk wyposażono w kontroler LSI® SandForce® o parametrach dostosowanych do potrzeb firmy Kingston i najlepsze w klasie komponenty. Urządzenie jest dostępne w zestawach do montażu obejmujących wszystkie akcesoria umożliwiające bezproblemową migrację do najnowszej technologii. Atutami tych dysków są trzyletnia gwarancja, bezpłatna pomoc techniczna i legendarna niezawodność produktów firmy Kingston®.

Dane techniczne

 

Producent KINGSTON
Nazwa typu Dyski twarde
Opis ogólny Kingston 2.5" SSD V300 120GB SATA 3 (450/450 MB/s) MLC 7mm
Rodzina dysków SSD (Solid State Drive)
Pojemność dysku 120 GB
Interfejs SATA III (6 Gb/s)
Typ złącza 7-pin S-ATA
Informacje dodatkowe Mean Time Between Failures (MTBF) - 1,000,000 Hrs
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach 36

Zalety serii V

Dyski SSD dla klientów indywidualnych

Alternatywa dla dysku twardego

Dyski SSD to następny etap ewolucji pamięci masowej do komputerów. Są szybsze, cichsze i produkują mniej ciepła niż tradycyjne dyski twarde. Dzięki brakowi ruchomych części dyski SSD są także trwalsze i bardziej niezawodne niż dyski twarde.

Do komputerów stacjonarnych i notebooków

Dzięki dyskom SSD firmy Kingston Technology komputer szybciej reaguje, a więc szybciej się uruchamia, skraca się czas ładowania aplikacji, komputer szybciej się wyłącza. Te dyski są dostępne w zestawach do rozbudowy zawierających oprogramowanie do szybkiego klonowania plików i systemu operacyjnego.

Tchnij nowe życie w starsze komputery

Dyski SSD nie tylko zwiększają wydajność, ale także „odmładzają” starsze komputery. Wybierając dysk SSD możesz uniknąć kosztów zakupu nowego komputera odmładzając ten, który już masz.