Dysk SSD GOODRAM C40 SERIES 240GB SATA III 2,5 (515/310)

PDFDrukujE-mail
Dysk_SSD_GOODRAM_C40_120GB_box_front5
Dysk_SSD_GOODRAM_C40_front_right3
Dysk_SSD_GOODRAM_C40_top9
Opis

Opis

GOODRAM C40 jest najbardziej ekonomicznym dyskiem SSD serii C GOODRAM. Podobnie jak pozostałe modele dysków SSD należące do rodziny C Series, model C40 zbudowany został na bazie interfejsu SATA III i wyposażony w kontroler marki Phison. Dysk C40 wyposażony został w wysokiej klasy synchroniczną pamięć MLC Micron. Zależnie od pojemności dyski wyposażone zostały w maksymalnie 512 MB pamięci podręcznej DRAM. Co więcej, w nośnikach zastosowano różne kontrolery – PS3109 w wersji 30, 60 i 120 GB, posiadające wbudowane zabezpieczenie przed niskim napięciem oraz PS3108 w przypadku 240 i 480 GB.

Dane techniczne

Producent GOODRAM
Nazwa typu Dyski twarde
Opis ogólny Dysk SSD GOODRAM C40 SERIES 240GB SATA III 2,5 (515/310)
Pojemność dysku 240 GB
Interfejs SATA III (6 Gb/s)
Typ złącza 7-pin S-ATA
Informacje dodatkowe Odczyt/Zapis (maks): 515/310 MB/s;
Wymiary: 100,10 mm x 69,85 mm x 7,00 mm;
Waga: 65 g;
- Dysk wstecznie kompatybilny z interfejsem SATA 3Gb/s ( SATA 2.0);
- Budowa oparta na pamięci Micron 20nm;
- 512 MB DDR3 Pamięci cache;
- Kontroler: Phison 3108;
- Transfer danych niekompresowalnych: odczyt(517 MB/s), zapis(314 MB/s);
- Wsparcie funkcjonalne: TRIM, S.M.A.R.T, Garbage Collection, Funkcje Smart
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach 36

Zalety serii C40

ssd-gr-plane

Szybciej, wygodniej, efektywniej

Zrób krok do przodu! Zwiększ wygodę swojej pracy na komputerze i uczyń ją bardziej efektywną dzięki dyskom GOODRAM SSD serii C wyposażonym w pamięci Flash Micron i nowoczesny kontroler Phison

ssd-gr-01


Wydłużona praca Twojego laptopa na baterii

Zyskaj cenne minuty dodatkowej pracy na baterii, dzięki efektywnemu dyskowi SSD GOODRAM serii C. Jego zużycie prądu jest nawet kilka razy niższe od standardowych dysków talerzowych.

ssd-gr-02


Idealny kompromis pomiędzy ceną i jakością

Dysk GOODRAM serii C został zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach domowych jak i profesjonalistach, wykorzystujących komputer do pracy wymagającej wysokiej wydajności sprzętu takiej jak obróbka wideo, tworzenie muzyki bądź zaawansowane prace graficzne. Dyski SSD GOODRAM C to doskonałe rozwiązanie także dla graczy oraz użytkowników chcących poprawić wydajność swojego komputera niewielkim nakładem kosztów.

ssd-gr-03


Czas to pieniądz. Zaoszczędź go!

Niezależnie od tego czy używasz Twojego komputera w pracy, realizujesz ważny projekt na uczelni czy po prostu grasz – liczy się każda zaoszczędzona minuta! Nie wahaj się więc i wymień dysk HDD na nowoczesny nośnik SSD który zaoszczędzi Twój cenny czas i pieniądze!

ssd-gr-05-pl


ssd-gr-laptop

Twój laptop, teraz do zadań specjalnych

Dzięki obudowie 7 mm i dołączonemu adapterowi o grubości 2,5 mm, dyski GOODRAM SSD  są kompatybilne zarówno z najnowszymi ultrabookami jak i starszymi komputerami przenośnymi wyposażonymi w zatokę 2,5”. Dzięki temu, że dyski SSD nie posiadają żadnych ruchomych elementów, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na wstrząsy i nieszczęśliwe upadki. Niewielka waga zaś oraz bezszelestna praca dysku SSD GOODRAM pozwoli Ci na komfortową pracę w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu!

ssd-gr-06