Dysk SSD GOODRAM C100 240GB SATA III 2,5 (520/360)

PDFDrukujE-mail
Dysk_SSD_GOODRAM_C100_240GB_box_front
Dysk_SSD_GOODRAM_C100_front8
Dysk_SSD_GOODRAM_C100_front-24
Opis

Opis

Dyski SSD GOODRAM serii C100 zbudowane zostały na bazie interfejsu SATA III i kości pamięci MLC. Dyski wyposażone zostały w kontroler PS3108, który w porównaniu z innymi popularnymi rozwiązaniami stosowanymi w dyskach SSD, jeszcze wydajniej obsługuje pliki niepodatne na kompresję, np. filmy w jakości HD. Nowe dyski w ofercie marki GOODRAM pozwalają na osiąganie wysokich realnych parametrów odczytu i zapisu na poziomie 520 MB/s (odczyt) i 470 MB/s (zapis), a zastosowanie aż do 512 MB pamięci DDR3 znacząco wpływa na trwałość i niezawodność dysku. Dyski te znajdą zastosowane w nowoczesnych ultrabookach oraz innych urządzeniach mobilnych.

Dane techniczne

Producent GOODRAM
Nazwa typu Dyski twarde
Opis ogólny Dysk SSD GOODRAM C100 SERIES 240GB SATA III 2,5 (520/360)
Pojemność dysku 240 GB
Interfejs SATA III (6 Gb/s)
Typ złącza 7-pin S-ATA
Informacje dodatkowe Odczyt/Zapis (maks): 520/360 MB/s;
Wymiary 100.10 mm x 69.85 mm x 7.00 mm;
Pobór napięcia 0,105 W;
Pamięć Cache DRAM do 512MB DDR3;
Pamięć NAND Flash Toshiba 19nm toggle
Okres rękojmi (gwarancji) w miesiącach 36

Zalety serii C100

ssd-gr-plane

Szybciej, wygodniej, efektywniej

Zrób krok do przodu! Zwiększ wygodę swojej pracy na komputerze i uczyń ją bardziej efektywną dzięki dyskom GOODRAM SSD C100 wyposażonym w pamięci Flash Toshiba i nowoczesny kontroler Phison S3108.

ssd-gr-01


Wydłużona praca Twojego laptopa na baterii

Zyskaj cenne minuty dodatkowej pracy na baterii, dzięki efektywnemu dyskowi SSD GOODRAM serii C. Jego zużycie prądu jest nawet kilka razy niższe od standardowych dysków talerzowych.

ssd-gr-02


Idealny kompromis pomiędzy ceną i jakością

Dysk GOODRAM serii C został zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach domowych jak i profesjonalistach, wykorzystujących komputer do pracy wymagającej wysokiej wydajności sprzętu takiej jak obróbka wideo, tworzenie muzyki bądź zaawansowane prace graficzne. Dyski SSD GOODRAM C to doskonałe rozwiązanie także dla graczy oraz użytkowników chcących poprawić wydajność swojego komputera niewielkim nakładem kosztów.

ssd-gr-03


Czas to pieniądz. Zaoszczędź go!

Niezależnie od tego czy używasz Twojego komputera w pracy, realizujesz ważny projekt na uczelni czy po prostu grasz – liczy się każda zaoszczędzona minuta! Nie wahaj się więc i wymień dysk HDD na nowoczesny nośnik SSD który zaoszczędzi Twój cenny czas i pieniądze!

ssd-gr-05-pl


ssd-gr-laptop

Twój laptop, teraz do zadań specjalnych

Dzięki obudowie 7 mm i dołączonemu adapterowi o grubości 2,5 mm, dyski GOODRAM SSD C100 są kompatybilne zarówno z najnowszymi ultrabookami jak i starszymi komputerami przenośnymi wyposażonymi w zatokę 2,5”. Dzięki temu, że dyski SSD nie posiadają żadnych ruchomych elementów, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na wstrząsy i nieszczęśliwe upadki. Niewielka waga zaś oraz bezszelestna praca dysku SSD GOODRAM pozwoli Ci na komfortową pracę w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu!

ssd-gr-06